ژئو کلیما چیلر تراکمی , چیلر جذبی , توربوکر , اسکرو

سری (VHA FC (18-1163 kw

سری VHA FC (18-1163 kw)

مشخصات عمومی

در شرایطی که نیاز به تولید آب سرد جهت سرمایش در طول سال می­باشد چیلرهای سری  VHA FCبهترین گزینه هستند. متوسط بازده سالانه این چیلر در مقایسه با چیلرهای آبی متداول بسیار قابل توجه می­باشد به طوری که در زمان کوتاهی سرمایه­گذاری اولیه جبران خواهد شد. این سیستم جهت دیتا سنترها، تامین آب سرد مورد نیاز فرآیندهای صنعتی و تمام کاربری­هایی که در تمام طول سال حتی در زمستان به آب سرد نیاز دارند، مناسب می­باشد.

یک سیستم با قابلیت  free coolingمجهز به مبدل­های فین­دار بوده که در بالا دست کویل­های کندانسوری قرار گرفته­اند. هوا قبل از برخورد با کویل­های کندانسوری که در داخل آن­ها مبرد جریان دارد، با مبدل­های­­­­ حاوی آب تبادل حرارت نموده و سبب کاهش دمای آب می­گردد. هنگامی که دمای هوای محیط از دمای آب داخل سیستم پایین­تر باشد تامین آب سرد با استفاده از این مبدل­های فین­دار امکان­پذیر می­باشد. اختلاف هر چه بیش­تر دمای آب در گردش سیستم با هوای آزاد محیط، سبب کارکرد هر چه بهتر سیستم می­گردد. چیلرهای سری  VHA FC در دو مدل کارکرد با صدای کم و فوق­العاده کم جهت نصب در مکان­­هایی که نسبت به سطح صدا بسیار حساس اند، قابل ارائه هستند.

ویژگی­ ها:

 

ابعاد دستگاه­های متداول

طول: از ۱,۳۶۰ تا ۱۲,۹۱۰ میلی­متر

عرض: از ۱،۰۵۰ تا ۲,۲۵۰ میلی­متر

ارتفاع:  از ۲,۳۳۰ تا ۲,۷۹۰ میلی­متر

وزن : از ۹۳۲ تا ۱۳،۰۷۰ کیلوگرم

امکانات و قابلیت ­های سفارشی

سری VHA FC با فن AC و مبرد R410a

جداول صفحه ۵۰ تا ۵۹ و ۶۱ اضافه شوند.

چیلرهای مدل FC VHA  با فن‌‌های AC و EC و مبردهای R410a،HFO1234ze  و R290 قابل ارائه می‌باشند. برای دیدن مشخصات فنی تمام مدل‌ها به کاتالوگ چیلرهای اسکرال مراجعه فرمائید.

مشتریان جهانی ژئوکلیما